با ما بیشتر آشنا شوید

تولیدات سرمایشی ایران با تکیه بر عنایات الهی و با بهره مندی از 30 سالسابقه درخشان نسل گذشته خود، انتقال این دانش به نسل جدید و تلفیق آن با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا سعی بر آن دارد ه بتواند گامی هرچند کوچک در راستای سربلندی میهن عزیزمان بردارد. این شرکت همواره با در نظر گرفتن شرایط حاکم بر صنعت و اقتصاد، تولیدات خود را به سمتی برده است که در عین حالی که تمام استاندارد های بین المللی را رعایت می کند، دارای مناسب ترین قیمت نیز باشد.

کیفیت بالا

کیفیت بالا در تولید محصولات و ارائه خدمات همواره یکی از اصلی ترین ویژگی های این مجموعه بوده و گواه آن ضمانت تعویض بی قید و شرط یکساله ای است که بر تمام محصولات خود همراه دارد.

خلاقیت در تولید

خلاقیت در تولید یکی از مواردی است که همیشه ما آن را سر لوحه کار خود قرار داده ایم و در این راستا سعی در راه اندازی واحد R&D داشتیم که پس از تشکیل این واحد و گسترش تحقیق و توسعه در این زمینه موفق به اختراع دستگاه چیلر سوپر توربو شده ایم.

شرایط فروش و نحوه سفارش

با توجه به موجود بودن کلیه اقلام مربوط تولید لوازم و دستگاه ها، فرآیند سفارش و گردآوری محصول در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کارشناسان مربوطه و از طریق بخش تماس همراه با مشاوره تخصصی امکان پذیر می باشد.

گارانتی محصولات

گروه تولیدات سرمایشی ایران (رادفر) تمامی محصولات این مجموعه را با گارانتی 18 ماهه بی قید و شرط و خدمات پس از فروش مادام العمر به صورت 24 ساعته تمام روز توسط کادری مجرب از مهندسین و جوانان حرفه ای ایرانی در تمام نقاط کشور ارائه می دهد.

با ما بیشتر آشنا شوید

کیفیت بسیار عالی خدمات و پشتیبانی فنی دقیق و خوبی دارن، از دستگاهی که سفارش دادم تا الان راضی هستم.
امیر صالحی
خریدار محصول
نصب و راه اندازی به موقع، تیم حرفه ای و استفاده از جنس های مرغوب در محصول.
مهندس انباس
خریدار سردخانه